2023 Kot Kombin ve Trendleri | Kızlara Moda

2023 Kot Kombin ve Trendleri

2023 Kot Kombin ve Trendleri

Sizlere bu yazımızda 2023 Kot kombinleri hakkında birkaç bilgi vereceğiz. Hem sonbahar hem de kış aylarında popülerliğinden bir şey kaybetmeyecek kot trendleri hakkında vereceğimiz bu bilgiler alışverişlerinizde oldukça yararlı olacaktır.

1.Kesik Paçalar

Kot pantolonlarda sonbahar trendleri arasında kesik paçalar ön plana çıkmakta. Hatta ipleri çıkmış paçalar ile daha değişik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bunun için yeni kot pantolon almanıza gerek de yok. İhtiyacınız olan makas ve cımbız. Kot pantolonunuzun paçalarını istediğiniz ölçüde kestikten sonra cımbız ile iplerini çıkartabilirsiniz. Kesimi ise illa ki düz bir şekilde yapmanız gerekmiyor. Asimetrik bir kesim de deneyebilirsiniz.

kesik-paca

2.Kısa İspanyol Paça Kot Pantolonlar

İspanyol paça denildiğinde herkesin aklına hiç şüphesiz o uzun, ayakkabı topuklarını örten pantolonlar geliyor. Fakat son zamanların modası kısa İspanyol paçalı kot pantolonlar. Eğer uzun boyluysanız bu pantolonlar tam size göre. Çünkü bu pantolonlar kesimi gereği sizi olduğunuz boydan daha kısa gösterebilir.

3.Uzun Kot Ceketler

Kot ceket denilince akla ilk olarak kısa, bel hizasında biten kot ceketler gelir. Fakat son zamanlarda uzun kot ceketler oldukça popüler durumda. Elbette bele oturan ve bedeni saran uzun kot ceketleri de çokça göreceğimizden eminim. Bu ceketlerin kısa kot ceketlere göre oldukça havalı görüneceğinden de şüpheniz olmasın. Ayrıca boyfriend olarak tabir edilen bol ve salaş görünümlü uzun kot ceketler de bu sonbaharın trendlerinde olacak gibi duruyor.

uzun-kot-ceket

4.Kot Yelekler

Yaz aylarında görmeye alışık olduğumuz kot yelekler sonbahar-kış aylarında da popülerliğini arttıracak gibi görünüyor. Özellikle kazaklarla birlikte bolca görebileceğimiz kot yelekleri sizde dolabınızda bulundurmalısınız.

kot-yelek

5.Mom Jeans (Anne Kotu)

Uzun bir süredir aksesuarlarda 90’lı yılların modası hüküm sürmekteydi. Artık buna ağır ağır giyim de dahil olmaya başladı. Bu akımın örneklerinden biri de mom jeans dediğimiz anne kotları. Yüksek belli, ne çok dar ne çok bol ve rahat bir kesime sahip bu kotlar sonbahar-kış aylarında oldukça popüler olacak. Kemerinizle, botlarınızla bu kotları kombinleyerek oldukça şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Diğer kombin fikirlerimiz için kombin kategorimize bakabilirsiniz.

mom-jeans-photo-2

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?