Kartal Dövmesi Modelleri,Anlamları ve Fiyatları Kataloğu | Kızlara Moda

Kartal Dövmesi Modelleri,Anlamları ve Fiyatları Kataloğu

Kartal Dövmesi Modelleri,Anlamları ve Fiyatları Kataloğu

Dövme yaptırmak istediğinizde mutlaka kaliteli bir model tercih etmeye özen gösterin. Özelikle de şık olmasını istiyorsanız görkemli bir model ideal seçim olacaktır. Günümüzde birçok model yer alıyor. Bu modeller içinde de size bugünkü önerimiz kartal dövmesi olacaktır. Kolunuza, sırtınıza vücudunuzun herhangi bir noktasına dövme yaptırabilirsiniz. Yaptırmak istediğinizde bu konuda uzman kişilerden veya kurumlardan hizmet almaya özen gösterin. Çünkü bu işlem uzmanlık gerektiren bir durumdur. Dövme yaptırdığınızda kendiniz daha özgür hissedebilir ve tarzınızı da ön plana taşıyabilirsiniz. Bunun için sizi yansıtan modelleri tercih etmeye özen gösterin. İşte sizi yansıtacak model kartal dövmeleri hakkında tüm detayları anlattık. Gelin hep beraber göz atıp bir seçim yapalım.

 

 

 

 

Kartal Dövmesi Ne Anlama Gelmektedir?

 

Kartal geçmiş medeniyetlerde sembol olarak kullanılmış olan en yırtıcı kuş türlerinden biridir. Ayrıca asil olmasından dolayı bayraklarda da yer almıştır. Asil olan bu kuş türünü dövme amaçlı yaptırmak isteyen birçok kişi bulunuyor. Kartal dövmesi güç, kudret anlamlarını taşır. Gücün sizde toplandığını da simgeler. Ayrıca özgürlüğüne düşkün olanlar için de ideal bir seçim olacaktır. Çünkü kartal özgürlüğü de simgeliyor. Bu şekil birçok kültürde farklı anlamları ile kullanılmıştır. Mitoloji içerisinde hakimiyet, özgürlük, şans, maneviyat gibi anlamları da ifade ediyor. Günümüzde ise özgürlüğü ifade eden en önemli sembollerden biridir. Özgür ruhun dışa yansıması olarak kabul edilen bu dövme en çok tercih edilenler arasında da yer almayı başarmıştır.

 

 

 

 

Bu Dövmeler Vücudun Neresine Yapılır?

 

Bu dövme şekilleri vücudun herhangi bir noktasına yapılabilir. Ancak özgürlüğünüzü ve gücünüz yansıtmak isterseniz o zaman kolunuza yaptırabilirsiniz. Bu model tek başına yapılabildiği gibi uçuş halinde veya herhangi bir nesneyi kaparken de yapılabilmektedir. Bu tarz dövmeler daha çekici olarak karşınıza çıkar. Göğüs kısmına yapılan büyük bir kartal dövmesi de oldukça hoş olacaktır. Tek göğüs üzerine yapılabildiği gibi diğer göğüsle ortaya kaliteli bir çizim yapılabilir. Sırt kısmına da büyük bir kartal dövmesi yapılabilir. Bu da estetik bir duruş sergilemenize yardımcı olur. Dövmeleri ister büyük isterseniz de küçük tarzlı seçebilirsiniz. Kol kısmında küçük bir model oldukça şık seçim olacaktır.

 

 

 

 

Kartal Dövmeleri Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeli

 

Bu görünümü yaptıracağınız zaman dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunuyor. Öncelikle hangi tarzı seçtiğinize karar vermeniz gerekiyor. Çünkü kartal dövmesinde model seçeneği oldukça fazladır. Seçtiğiniz tarzdan emin olmanız daha iyi sonuç almanıza olanak sağlayacaktır. Tüm modelleri inceledikten sonra karar vermeniz yerinde bir adım olacaktır. Model seçimi sonrası vücudun hangi noktasına yaptırmak istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Kolunuza, sırtınıza, göğsüne gibi alanları tercih edebilirsiniz. Bu aşamadan sonra sağlıklı bir şekilde dövmenizi yaptırabilirsiniz. Bu konuda uzman kişiler ile çalışmanız sağlıklı sonuç almanız açısından da önem taşıyacaktır. Dövmenin sağlıklı bir ortam içerisinde yapılması gerekir. Bunun için de hijyen ortamının oluşması gerekir. Bu ayrıntıya da mutlaka özen gösterin.

 

 

 

 

Kartal Dövmesi Fiyatları Ne Kadar

 

Kartal dövme modelleri fiyatları seçtiğiniz tarza ve büyüklüğe göre değişkenlik gösterebiliyor. Bu görünüm için ödeyeceğiniz rakamlar 250-1500 TL arasında değişkenlik gösterebiliyor. Küçük bir model tercih ederseniz ödeyeceğiniz rakam 250-750 arasında olacaktır. Bunun için dövme modelini tercih ederek fiyatı belirlemeniz yararınıza olacaktır. Dövme modeli büyüdükçe fiyat seçeneği de artış gösterecektir.

İlginizi Çekebilir: İsim Dövmeleri

 

 

 

 

Kartal Dövmesi Yapılış Videosu

 

 

En Güzel Örnekleri

 

Bu çeşit dövme modellerinde seçenek oldukça fazladır. En güzel örnekleri arasında göğüs kısmına yapılan uçan kartal dövmesi olarak karşınıza çıkıyor. Kanadını açmış olan kartal gücün sizde toplandığını gösteriyor. Bu tarz bir model tercih edilebilir. Pençeleri ile avını yakalamaya hazırlanan bir model ise kol üzerinde şık duracaktır. Bu da her an savaşmaya hazır olduğunuzu simgeler. Kol kısmına yapılan bu model dışarından da rahatça görülebilir. Modeller arasında kartalın sadece baş kısmı da çiziliyor. Kanat kısmı olmadan sadece baş kısmı da kol da estetik duracaktır. Kartal kanadı dövmesi de en çok tercih edilen örnekler arasında yer alıyor. Sert bakışlı bir model de tercih edilebilir. Havada süzülen model de oldukça ilgi çekici olarak karşınıza çıkacaktır.

Bu modeli yaptırarak sizde tarzınızı yansıtabilir ve şık bir duruş sağlayabilirsiniz. Dövmenin görünebilir olması isteniyor ise kol kısmına yaptırılması daha uygun olur. Bu sayede özgürlükçü ruhunuzu da pozitif bir şekilde yansıtabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tribal Dövme Modelleri ve Fiyatları Hakkında Aradığınız Her Şey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?